Вона з дитиною навіть переїхали в іншу квартиру.

Поліція розпочала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 КК України, умисне вбивство з додатковою кваліфікацією самогубство. Проте у самогубство судді не вірить його дружина та адвокат. Про це йшлося в сюжеті ТСН. 

Kyiv Media

За словами дружини судді Катерини Зінченко, її чоловіку погрожували, і він навіть орендував для дружини та сина окрему квартиру.

“Я не вірю в самогубство. Тому що все було добре. Чудовий настрій, у нас були плани. До нього були погрози, физичного насилля. Але я не знаю хто це був”, – розповіла жінка.

У версію про самогубство не вірить і його адвокат Лариса Криворучко. Вона зауважила, що у слідства є багато неточностей.

“Тіло лежало не в тому положенні, що самогубсвто. Суддя правша, а пістолет начебто вистрілив зліва. Квартира була відімкнена, грошей не було. Хоча напередодні він мав отримати гроші”, – пояснила адвокат.

Вона також зауважила, що за результатами експертизи дата смерті 16 листопада, але 17 листопада Сергій Зінченко ще спілкувався з родичами. Проте чому її клієнту могли погрожувати адвокат не знає.

Сергій Зінченко працював у Солом’янському суді до 2017 року, судив майданівців. Але набув розголосу, коли його запідозрили у хабарництві та підкупі. Його затримали співробітники НАБУ, а у машині його співрозмовника знайшли 22 тисячі доларів.

Kyiv Media

Наразі справу судді не закрито. За словами правозахисника Роман Маселко, ця справа досі розслідується у ДБР. У реєстрі судових рішень досить багато ухвал пов’язаних з нею.

Нагадаємо, як ми писали раніше, суддю знайшли у квартирі Шевченківського району з вогнепальним пораненням голови. Попередньо поліція зазначила, що смерть екссудді кваліфікувалася як самогубство. Проте адвокат Зінченка Лариса Криворучко заявила, що її клієнта застрелили.

Згодом, поліція відкрила кримінальне провадження  за ч. 1 ст. 115 КК України, умисне вбивство з додатковою кваліфікацією самогубство, і розпочала слідство.

Фото: скріншоти