Директор Київської школи економіки каже, що таке ставлення його дуже ображає.

Директор Київської школи Економіки Тимофій Милованов заявив, що сам дав привід називати себе «дебілом». Історію виникнення такої асоціації Милованов нагадав в ефірі каналу «Україна 24».

У жовтні 2019 року, в бутність міністром економіки, Милованов спробував пожартувати на запитання журналіста про те, що олігарх Коломойський вважає його дебілом. І відповів «Я цього не скриваю. Шо я дебіл. Так, я жартую».

Зараз Милованов вважає, що тоді йому забракло досвіду для нормальної відповіді.

«…це прізвисько, вибачте, дебіл, яке мені приліпив Коломойський, а я не знав, як тоді на нього відбутися жартами або взагалі його викликати на дуель, просто досвіду не було політичного… це було через те, що я захистив Гонтареву, це теж приклад, їй спалили будинок, вона була в Лондоні. І всі почали з неї знущатися, що «так тобі і треба». Може, десь так і треба, але не потрібно палити будинки людям. І я тоді написав пост, і на мене так піднаїхали медійно», — сказав Милованов.

Також він натякнув, що українці часто пригадують йому «дебіла» через місцевий менталітет.

«Він буде ще довго висіти (ярлик – ред.), він дуже мене ображає, тому що я доктор наук, у мене є публікації. Але підставився сам через недосвідченість. У Штатах у мене було багато публікацій українських, багато міжнародних. Міжнародних «зашкварів» не було, українських багато було, тому що культура різна (…) Як мені передали від Коломойського: нічого особистого, він же сам підставився, я просто вдарив, які проблеми? Просто правила інші в Україні, на жаль», — нарікає Милованов.

Зауважимо, що Милованов не завжди спокійно сприймав нагадування про свій жарт. Влітку минулого року він покинув студію одного з YouTube-проектів після аналогічного запитання.

Як ми писали, кілька днів тому Милованов викликав на «дуель» журналіста Бутусова через звинувачення в отриманні відкату через підписання угоди між Школою економіки та «Укроборонпромом». Розривати угоду він також відмовився.

А раніше Милованов публічно назвав Тимошенко «бабушкою корупції» в Україні.

Школа Милованова регулярно отримує фінансову допомогу від компанії Dragon Capital чеського мільйонера Томаша Фіали.

Фото: Фейсбук