Під час ракетного обстрілу ракета влучила у житловий комплекс кореспондентки ТСН Євгенії Цвітанської, її квартира дивом вціліла.

Як повідомили у КАРС “Київська служба порятунку”, рятувальники ліквідовують наслідків обстрілу міста в Шевченківському районі. Зокрема, вони допомагають вогнеборцям в аварійно-рятувальних заходах із розбирання конструкцій будівлі. Задіяно 6 рятувальників КАРС «Київська служба порятунку» та 1 одиниця техніки.

Крім того, дорожники вивозять залізобетоні елементи та скло з проїжджої частини, аби відновити проїзд вулицею. Наразі роботи на тротуарі завершено, прохід пішоходів забезпечено. До робіт залучено 7 одиниць спецтехніки та 42 працівники «Київавтодору».

До слова, у пошкодженому будинку знаходилась квартира кореспондентки ТСН Євгенії Цвітанської. За її словами, вона виїхала з маленьким сином з Києва ще у перші дні війни, проте 28 квітня вперше повернулася.

“Як мене сьогодні зустріла русня або історія про те, чому не варто повертатися із дітьми в Київ. Сьогодні я вирішила поїхати в Київ. Перший раз за два місяці. На один лише вечір. Їхали друзі, було кілька незакритих справ. Та і тихіше ж стало. Лишила Макара на дві доби рідним і рванула. Їхала і мріяла, як приїдемо раніше, я просто ляжу в своє ліжко і дивитимусь телевізор. Більше нічого не робитиму. Затримались. Випадково. У знайомих вже в Києві. Стоїмо. Розмовляємо. ПВО над нами спрацьовує. Дим стоїть десь здалеку. Прилетіло. Я ж в столиці вперше з дня війни. Мені все дико. Стою і думаю – а раптом це мій будинок. Не повірите. То горів саме мій житловий комплекс. Інший бік”, – розповіла Цвітанська.

Вона зазначила, що їй пощастило і під час обстрілу ракета не долетіла до її квартири і житло вціліло. “Зі мною, із моєю квартирою, в результаті все ок. Але троє постраждалих і купа наляканих сусідів по приїзду додому. Просто уявила, що була б із Макаром… Що я можу забрати з собою цінне? Я забрала його! Звідси. Подалі”, – каже Євгенія.

Врешті жінка забрала найдорожчі речі і повернулася до сина.

Нагадаємо, внаслідок обстрілів постраждало 10 осіб, 4 госпіталізували, одна людина загинула.

Фото: Фейсбук