Рятувальники Комунальної аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку» виконують аварійно-рятувальні роботи в житловому будинку в Дарницькому районі, що постраждав від падіння уламків ракети.

Про це повідомив директор Департаменту муніципальної безпеки Роман Ткачук.

Він зауважив, що 13 травня, близько 9:30 год рятувальники Служби втретє виїхали в Дарницький район для усунення наслідків надзвичайної ситуації у 15-поверховому будинку.

Усього для ліквідації наслідків НС було задіяно 7 працівників особового складу та 1 одиниця техніки КАРС «Київська служба порятунку». Небезпечну ділянку рятувальники огородили обмежувальною стрічкою.

Нагадаємо, 25 лютого внаслідок потрапляння ракети в Дарницькому районі сталося руйнування балконів фасадної частини з 1 до 8 поверхів, а потім загорання на 11 поверсі, а також загорання зовнішніх конструкцій у трьох під’їздах.

13 березня та 19 квітня рятувальники КАРС «Київська служба порятунку» спільно з ГУ ДСНС в місті Києві ліквідовували наслідки вибуху від потрапляння уламків ракети, а саме демонтували аварійні елементи конструкцій та усували аварійність балконів фасадної частини будинку. Також були проведені роботи з тимчасового закриття пошкоджених віконних пройомів армованою плівкою для збереження тепла в будівлі.

Фото: КМДА