Рябошапка каже, що хотів виїхати до Франції - для того, щоб допомогти хворій матері.

Про це він сказав у коментарі Громадському.

За словами експосадовця, історія з “п’ятигодинним трешем” на КПП щодо перевірки факту наявності на його утриманні трьох неповнолітніх є “огидною”. Мовляв, під час війни Офіс президента “займається дріб’язковою помстою політичним опонентам”.

Рябошапка каже, що перебував у Франції, коли отримав інформацію про можливий напад Росії. Тому, мовляв, напередодні війни повернувся до країни, і весь час був тут та опікувався гуманітарними питаннями.

«Моя дружина разом із земляками займається збором гуманітарної допомоги та допомогою біженцям. Моя тимчасова поїздка до Франції пов’язана із необхідністю вирішення невідкладних питань, пов’язаних зі здоров‘ям членів моєї сім’ї, і які вимагали моєї присутності», — додав він.

Колишній генпрокурор каже, що він має терміново виїхати, бо його матері у Франції потрібна операція — жінка практично не ходить.

За даними ЗМІ, діти Рябошапки є громадянами Франції.

Інцидент стався в пункті пропуску “Косино” на кордоні з Угорщиною 14 березня. За словами співрозмовників УП, Рябошапка хотів перетнути кордон, посилаючись на те, що має на утриманні трьох неповнолітніх дітей, але надати прикордонникам відповідні документи на підтвердження не зміг, тому отримав відмову в пропуску.

Фото: Фейсбук