Флешмоб розпочався в 9:30 в Маріїнському парку.

Флешмоб столичних та всеукраїнських громадських організацій проходить під гаслом «Руки геть від Києва!», повідомляють організатори.

У флешмобі взяли участь представники «Автомайдану», ветеранських організацій та інші ГО.

“Основна вимога флешмобу: зупинити розгляд та ухвалення законопроєкту від «слуг» №2143-3 «Про місто Київ – столицю України», який позбавляє киян права обирати своїх представників та містить ознаки узурпації влади”, – повідомляють організатори.

Під час флешмобу учасники акції “Руки геть від Києва!” “передали” депутатам фракції “Слуга народу” символічні “30 срібників” за голосування за скандальний законопроєкт про столицю.

За словами мітингарів, голосувати за антиконституційний законопроєкт, “який має на меті узурпацію влади в Києві та загалом по Україні, можуть хіба що зрадники інтересів людей”.

Наприкінці своєї акції вони запустили тисячі зелених конвертів у бік Верховної Ради. Все це супроводжувалося “лозунгом” “Жеріть, падлюки, подавіться!”

Флешмоб складатиметься з двох частин:

1) 9:00–10:00 групи активістів роздаватимуть депутатам “зарплату” в конвертах: біля комітетів на Грушевського та на Садовій 3-А, під шлагбаумом біля Ради.

2) 9:30–11:00 – флешмоб під Верховною Радою. Орієнтир – автівка «Автомайдану». 10:30–11:00 – перформенс.

Як повідомляють столичні телеграм-пабліки, флешмоб вже розпочався.

Нагадаємо, “слуга” Віталій Безгін повідомив, що законопроєкт про столицю можуть розглядати за скороченою процедурою. До фінальної редакції законопроєкту про столицю надійшло близько 914 поправок. Фракція має намір 18 листопада запустити скорочену процедуру розгляду документа, щоб не затягувати час. Цього тижня “слуги” планують проголосувати за скорочену процедуру розгляду, а через пленарний тиждень, в останній тиждень листопада, – за документ в цілому. Закон, як вважає він, за оптимістичним сценарієм може набути чинності вже 15-20 грудня.

Фото: facebook