Євген Гончаренко пробув у комі більше 2 тижнів.

Про це повідомили в програмі “Київ. NewsRoom” телеканалу “Київ”.

Сьогодні, 16 серпня, танцюрист Надії Дорофеєвої Євген Гончаренко, якого кілька тижнів тому побив працівник УДО, вийшов із коми.

В’ячеслав Гапон, вітчим постраждалого, розповів, що, попри серйозну травму голови, хлопець не втратив пам’яті. Євгена вже перевели із реанімації до звичайної палати.

Окрім цього, Євген вже почав рухати руками і ногами, однак ще не відкривається ліве око.

Цікаво, що на зв’язок із сім’єю постраждалого вийшла матір нападника – пропонувала допомогу. Однак, за словами вітчима, допомога від цих людей родині Євгена не потрібна.

Протягом цього тижня лікарі слідкуватимуть за станом хлопця, однак прогнозів поки не дають.

За словами пана В’ячеслава, наразі продовжуються слідчі дії щодо цієї справи. Слідчий зможе поспілкуватися з Євгеном, коли це дозволять медики.

Нагадаємо, 1 серпня, близько 7:49 на вул. Антоновича, 45, біля гей-клубу Lift, між 28-річним чоловіком та 22-річним танцюристом шоу-балету Наді Дорофеєвої стався словесний конфлікт, який переріс у бійку. Внаслідок інциденту в танцюриста Євгена Гончаренка стався крововилив у мозок. Медики зробили йому трепанацію черепа, ввівши його в медикаментозну кому.

2 серпня правоохоронці затримали 28-річного чоловіка, який вчинив напад на учасника шоу-балету. Ним виявився працівник УДО. 3 серпня затриманого заарештували. А вже 5 серпня – звільнили з посади.

Вітчим постраждалого розповів, що медики спеціально не виводили Євгена з медикаментозної коми, адже організм ще не готовий функціонувати самостійно.

Фото: фейсбук