Вартість робіт на об'єкті оцінювали у понад 1 мільярд гривень.

Нову розв’язку на з’їзді з Дарницького моста на Дніпровську набережну в Києві планують добудувати до кінця 2022 року. Роботи будуть вестися цілодобово і без вихідних, пише «Уніан» з посиланням на підрядника проекту – українсько-німецьку компанію «Автострада».

Видання нагадує, що Дарницький міст через Дніпро, який з’єднує столичні масиви Дарниця й Видубичі, почали будувати ще у 2004 році, він розрахований на потік в 182 пари поїздів і близько 35 тис. автомобілів на добу.

Згідно з проектною документацією, компанія проведе інвентаризацію металоконструкцій, перевірить стан і наявність, оскільки протягом майже 10 років тут не ведеться жодних робіт.

Паралельно з обстеженням триватиме проектування розв’язки, коригування геодезичних даних, обстеження та отримання технічних умов для перенесення комунікацій для облаштування з’їздів на Дніпровську набережну.

Одночасно з підготовчими роботами компанія почне будівництво нових опор і підпірних стін, які планується завершити орієнтовно за 2-3 місяці. Зокрема, в найближчих планах – початок монтажу і зварювання балок прогонових будов, які вже змонтовані, а також нових блоків.

Загальний перелік робіт включає будівництво чотирьох споруд загальною довжиною близько 1500 м і вагою понад 4 тис. т. Ширина нової автодорожньої розв’язки становитиме від 10 до майже 13 метрів. У рамках робіт буде побудовано 25 нових опор естакадних з’їздів з монолітного залізобетону, висота яких сягатиме 15 метрів. Покриття дорожнього полотна буде з двошарового асфальту товщиною 80 мм на попередньо покладену гідроізоляційну мембрану.

Роботи на всіх ділянках будуть йти паралельно і в цілодобовому режимі без вихідних. Завершити будівництво розв’язки планується в грудні 2022 року.

Як ми писали, 11 липня 2020 року Київавтодор оцінив вартість робіт після завершення будівництва Дарницького моста через Дніпро в Києві у 1,2 млрд грн. 3 березня 2021 року в Укравтодорі пообіцяли добудувати Дарницький міст до кінця 2021 року. В кінці травня Укрзалізниця оголосила відповідний тендер на 1,2 млрд грн. Відповідно до нього всі роботи на мосту мають бути виконані до кінця 2022 року. Наприкінці липня Кабмін виділив 500 млн грн на добудову моста.

Фото: Фейсбук