Зрадник - колишній військовослужбовець ВВ МВС України.

Про це повідомило Головне управління розвідки МО України.

За даними розвідки, зрадник – Гарькавенко Валерій Вікторович, командир 25 окремого загону спеціального призначення “МЕРКУРІЙ” (в/ч 7459, Жорнівка, Смоленська область) Центрального округу військ національної гвардії РФ, полковник.

Відомо, що він бере безпосередню участь у відкритому військовому вторгненні в Україну – командував тактичною групою 25-го окремого загону спеціального призначення Центрального округу військ національної гвардії РФ у складі посиленої тактичної групи №1 угруповання російських військ “СХІД”.

Так, у період із лютого по квітень 2022 р. посилена тактична група №1 брала участь в операції із захоплення Києва із західного напрямку. Підлеглий Гарькавенко особовий склад причетний до військових злочинів проти мирного населення Київської області.

До 2014 року він проходив службу у Внутрішніх військах Міністерства внутрішніх справ України на посаді заступника командира 9-ї окремої бригади Кримського територіального командування (в/ч 3009, Сімферополь). Після окупації АР Крим росією не прибув на територію континентальної частини України до зазначених пунктів збору, зрадив військовій присязі та перейшов на бік окупанта.

Детальну інформацію по зрадника – за посиланням. 

Фото: Телеграм