Це генерали Дворніков та Солодчук.

Головне управління розвідки Міноборони виклало у відкритий доступ біографічні дані російських генералів, які командують “спецоперацією” в Україні — Валерія Солодчука та Олександра Дворнікова. Про це повідомляє телеграм-канал ГУР МО.

Солодчук — військовий злочинець, колишній командир об’єднання збройних сил рф на Донбасі Південного військового округу. Саме він командував з’єднаннями, які мали захопити Київ.

«… бере безпосередню участь у відкритому військовому вторгненні в Україну – командує підрозділами 36-ї армії, виділеними до складу угруповання військ “Схід”. У період із лютого по квітень 2022 року керував діями підлеглих сил під час операції із захоплення Києва із західного напрямку. Військовослужбовці зазначених підрозділів причетні до військових злочинів проти мирного населення Київської області» — йдеться в коментарі ГУР МО.

Особисті дані Солодчука, ключно з ІПН, паспортами та адресами реєстрації, викладені за посиланням.

Дворніков — командувач військами Південного військового округу з 20 вересня 2016 року, генерал армії. Має прізвисько «сирійський м’ясник» через навмисні удари по цивільному населенню, що призвели до величезних жертв в Сирії. Днями Дворніков очолив військову кампанію рф в Україні.

«Підлеглі йому підрозділи збройних сил та військ національної гвардії Росії причетні до військових злочинів проти мирного населення Маріуполя» — наголошує українська розвідка.

Особисті дані Дворнікова — біографія, паспорт, військове посвідчення, поточна адреса реєстрації, інформація та фото членів сім’ї — доступні за посиланням.

Фото: Фейсбук