Долучитися можуть усі охочі.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Міндовкілля запустило соціальний флешмоб у підтримку закону про пластикові пакети.

Мета кампанії – привернути увагу великої кількості людей та змінити їх ставлення до використання пластику на тлі заборони пластикових пакетів.

Учасники флешмобу пишуть у своїх соцмережах статус або хештег «Розриваю стосунки з пластиковим пакетом» і публікують фото з пластиковим пакетом. Цим небайдужі люди обіцяють відмовитися від використання пластику й допомагають підтримати закон «Про зменшення обігу пластикових пакетів на території України», що парламентарі прийняли у червні цього року, і за яким пластикові пакети ідуть у небуття.

У грудні 2021-го почне діяти перший етап обмежень. Відтак, цей флешмоб допоможе завчасно підготуватися та адаптуватися до змін у житті без пластикових пакетів.

Долучитися до акції може кожен. Для цього потрібно лише декілька кроків:

У Facebook:

  1. Додати у друзі фановий акаунт «Пакетик Пластиковий».
  2. Зробити допис у форматі «Життєва подія» на ФБ з хештегом #розриваю_стосунки_з_пакетиком, відмітивши Пакетик.
  3. Поставити на фото профілю у ФБ рамку «Розриваю стосунки з Пакетиком».

У Instagram:

  • Зробити допис із хештегом #розриваю_стосунки_з_пакетиком, відмітивши Пакетик.

До слова, на сторінках персоналізованого недруга – Пакетика Пластикового – публікуватимуть чимало корисної інформації з теми пластику в нашому житті.

Пластиковий пакет виготовляються із різних пластмасових плівок. Найчастіше використовується поліетилен (ПЕВТ, ЛПЕНЩ та інші). Інші типи матеріалів, які включають ламінування і співекструзію, можуть використовуватися, коли потрібно отримати певні фізичні властивості упаковки.
Фото: unsplash