Захід відбудеться 10 вересня 2021 року у КВЦ "Парковий".

Про це повідомили в прес-службі Інвестиційного форуму міста Києва-2021.

Під час форуму відбудеться презентація найкращих столичних бізнес-проектів та інновацій. До участі запрошуються компанії в сфері охорони здоров’я, харчової промисловості, виробництва товарів широкого вжитку, логістики, високих технологій, держуправління, туризму, індустрії розваг, хімічної та легкої промисловості.

Організатори заходу кажуть, що одним із ключових завдань форуму є демонстрація інвесторам наявного потенціалу Київської агломерації. Це відкриє нові можливості та дасть поштовх для розвитку економічної, соціальної та культурної інфраструктури регіону.

Щоб запропонувати проект – заповніть форму за посиланням.

Після розгляду заявок найкращі бізнес-проекти та інновації будуть представлені у виставковій зоні форуму. Під час Інвестиційного форуму міста Києва до них буде прикута увага провідних економічних експертів та інвесторів із усього світу.

Із поданих заявок відбиратимуть проекти, що матимуть позитивний вплив на суспільство, довкілля або економічний розвиток регіону. Перевага надаватиметься компаніям із високою репутацією в експертному середовищі.

«Інвестиційний форум міста Києва є найбільш довгоочікуваною та визначною подією в економічному житті міста. Участь у ньому дає змогу представити свою компанію і її проєкти на міжнародному рівні та знайти інвесторів для довготривалого співробітництва. Запрошуємо до співпраці всіх, хто зацікавлений у просуванні проєктів та інновацій, які можуть покращити життя столиці», ― наголошують організатори форуму.

Захід відбудеться 10 вересня 2021 року. Його відвідають світові експерти, інвестори, лідери думок, а також представники органів влади, бізнесу та IT-спільноти. Вони обговорять проблеми, які загострилися під час пандемії COVID-19, і намітять шляхи креативної трансформації Великого Києва.

Інвестиційний форум міста Києва є унікальним міжнародним заходом, що має на меті продемонструвати інвестиційний потенціал міста, активізувати діалог між представниками КМДА та бізнесу і намітити шляхи розвитку столичного регіону на найближчі роки.

Віталій Кличко, міський голова столиці, повідомив, що форум цьогоріч буде присвячений смарт-розвитку Київщини та її креативній трансформації.

«Пандемія COVID-19 стала великим викликом для всього світу. Нова реальність змусила міську владу переосмислити ключові напрями і перспективні сфери для розкриття потенціалу столиці. Ми вбачаємо перспективу в подальшому смарт-розвитку Київщини та її інвестиційно привабливих напрямів – креативних індустрій, інформаційно-комунікаційних технологій і фармацевтики. Саме ці галузі міської економіки мають стати основою для подальшого економічного та соціального розвитку столиці», – наголосив Віталій Кличко.

На Інвестиційному форумі зустрінуться представники київської міської влади та міжнародні експерти. Темою до обговорення стануть муніципальні виклики, що загострилися через COVID-19, світовий досвід подолання економічних наслідків, спричинених пандемією, та шляхи розвитку столичного регіону.

У межах форуму відбудеться основна сесія, присвячена новим можливостям інвестиційно-привабливих індустрій, а також  чотири дискусійні панелі: «Інструменти залучення інвестицій у проєкти Великого Києва», «Адаптація до кліматичних змін: стрімкий урбаністичний розвиток і збереження довкілля», «Підтримання міцного здоров’я спільноти» і «Креативна трансформація: коди нової реальності».

Захід продовжить паблік-ток, присвячений залученню інвестицій у розвиток мегаполіса.

Також протягом всієї програми форуму столичні компанії презентуватимуть інвесторам потенціал столичного регіону в галузі охорони здоров’я, харчової промисловості, виробництва товарів широкого вжитку, логістики, високих технологій, держуправління, індустрії розваг, а також хімічної та легкої промисловості.

Фото: фейсбук