Наразі обвинувальний акт щодо підрядника скеровано до суду для розгляду по суті, обвинувальний акт відносно інженера вже розглядається в суді.

Про це повідомила Київська міська прокуратура.

За даними слідства, підрядна організація на замовлення Ритуальної служби СКП «Київський крематорій» була залучена до виконання робіт з капітального ремонту кремаційного корпусу крематорію та облаштування системи очищення повітря.

Однак, не виконавши роботи у повному обсязі, підрядник вніс неправдиві відомості до актів виконаних робіт, а інженер комунального підприємства, який здійснював технічний нагляд, вказані акти затвердив. Після цього на рахунки підрядника було перераховано понад 4,5 мільйона гривень.

Встановлено, що вартість робіт та обсяги їх виконання не відповідають даним, зазначеним в офіційних документах. Згідно висновку судово-економічної експертизи, столичному бюджету завдано збитків на суму понад 705 тисяч гривень.

Наразі обвинувальний акт щодо підрядника скеровано до суду для розгляду по суті. Обвинувальний акт відносно інженера вже розглядається в суді.

Фото: Фейсбук