Арена має вміщати 10 тисяч людей.

Нові власники готелю «Дніпро» планують побудувати у центрі Києва кіберспортивну арену на 10 тисяч людей. Про це повідомив один з власників «Дніпра» Олександр Кохановський в інтерв’ю YouTube-каналу Андрія Федоріва.

За його словами, локацію для будівництва арени зараз обирають з-поміж трьох варіантів: усі вони на відстані не більше ніж 2,5 кілометрів від центру столиці.

«Це буде кіберспортивна арена, яку ми плануємо будувати в центрі Києва. Багатофункціональна арена приблизно на 10 тисяч осіб. Приблизно як Палац Спорту, але той не підходить для жодного кіберспортивного івенту», — зазначив Кохановський.

На території арени будуть проводити кіберспортивні змагання, учасники яких будуть відпочивати у готелі «Дніпро». Терміни будівництва, які назвав Кохановський, дуже короткі як для такого проекту: арену планують побудувати з нуля за 2-3 роки, а оновлений «Дніпро» відкрити за 2 роки.

«Ми зробимо унікальний кейс… Київ буде Меккою Європи для кіберспорту протягом 5-10 років», — заявив Кохановський.

Нагадаємо, Олександр Кохановський є одним з інвесторів, які придбали столичний готель «Дніпро» за понад 1 мільярд гривень. При цьому бізнесмен не розкриває імена своїх партнерів, хоча ми раніше писали про те, хто може бути серед них. Сам Кохановський ще донедавна був був співвласником російського бізнесу Алішера Усманова.

Фото: Facebook