Проби снігу з рожевими плямами взяли з двох локацій та відвезли до лабораторії.

Про це повідомляє програма Київ.NewsRoomна телеканалі “Київ”.

Рожеві плями за останній місяць бачили вже в усіх районах столиці. А ветеринари розповіли, що випадки звернень до ветклінік щодо отруєння тварин почастішали. Чи пов’язані це речі – люди не знали, проте застерігали інших та про вся випадок прибирали рожевий сніг лопатами та викидали його у смітник.

Звідки береться рожевий сніг, чи справді він небезпечний – журналісти телеканалу “Київ” вирішили перевірити самостійно, передавши до лабораторії зразки снігу. Результати дослідження здивували:

У першому випадку один зі зразків містив сік буряка, інший – містив сироп. Усіма можливими методами ми не виявили ніякої отрути в обох зразках“, – сказав Олег Посільський завідувач відділу експертизи КНДІСЕ.

Не зважаючи на це, власниками собак не варто втрачати пильність та уважно і відповідально ставитися до їх вигулу. І пам’ятати – у випадку отруєння тварини на її порятунок є 30 хвилин.

Нагадаємо,  16 лютого ми писали, що рожевий сніг помітили на Позняках. А 17 лютого такі ж сліди помітили на Троєщині, 18 лютого – на Виноградарі. Кияни, які його бачать, намагаються зібрати сніг та викинути. Зоозахисники радять у цьому випадку домашнім тваринам після кожної прогулянки ретельно вимивати лапи.

Фото: Фейсбук