У закладі побиті вікна та двері.

Ресторатор Борис Ткаченко навчався у Швейцарії, встиг попрацювати в Європі, Канаді та США і міг без проблем поїхати з родиною подалі від війни. Та щойно у Бучі стихли звуки пострілів, він повернувся і намагається вдихнути друге життя у свою кав’ярню. Про це повідомили в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”.

Kyiv Media

За словами Бориса, перше, що він побачив у сіої кав’ярні – це розгром. Саме так його коктейль-бар «прикрасили» російські окупанти.  “Усі вікна розбиті, навіть логотип мій валявся тут. Ящики з-під снарядів. Сиропи моі там порозливали”, – каже Борис.

Він згадує, щодо війни вони встигли попрацювати лише два місяці після відкриття. А далі – довелося все кидати і рятувати сім’ю.

Kyiv Media

“Коли моя дитина почала бігати по будинку, піднімати руки вгору і кричати – бум-бум-бум. Ми чули постріли, вибухи, падали хвостовики поруч на сусідній вулиці. І це було дуже голосно. І страшно”, – пояснив Борис.

Він додав, що свою маму і дружину з маленькою дочкою чоловік відправив за кордон. А сам залишився у знайомих в Києві і коли ворога вибили з Бучі – одразу ж повернувся у місто. І вже там побачив свій заклад.

Kyiv Media

Борис каже, що двері та вікна у закладі довелося забити дошками, а замість алкогольних коктейлів тут тепер подають каву з круасанами. Ресторатор зізнається, що сам би не впорався, якби не батько, який перекваліфікувався у пекаря та логіста.

“Випічкою займається мій батько. Кожного ранку я прокидаюсь, а вона вже готова. Він взагалі, моя логістика. Він все робить для того, щоб мені було зручно працювати”, – каже Борис.

Kyiv Media

Проте чоловік пояснює, що навіть зараз на сотні метрів навкруги кав’ярні – суцільна руїна. І про війну тут нагадує абсолютно все. Просто біля від входу у кав’ярню Борис організував імпровізований музей. Тут є і хвостовик від реактивноі ракети, протигаз, гільзи, сухпайок, та щоломи. Все те, що залишили після себе окупанти.

Kyiv Media

Наразі у саму ж кав₴ярню вже повертаються відвідувачі та навіть вже є постійні клієнти. “Життя налагоджується. Так що все буде добре”, – каже відвідувач Вадим.

Проте ресторатор стверджує, що єдина проблема у кав’ярні те, що постійно пропадає світло. Проте на цей випадок Борис готує свій лимонад.

Фото: скріншоти