В столичних профільних лікарнях наразі нараховується близько 11 тисяч ліжок для пацієнтів з коронавірусом.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в прямому ефірі програми «Київ News Room» телеканалу «Київ».

Зокрема, прокоментував ініціативи уряду розгорнути додаткові ліжко-місця для хворих на коронавірус у Палаці Спорту та на території ВДНГ. Міський голова запевнив, що в цьому немає потреби, оскільки в профільних лікарнях Києва наразі нараховується близько 11 тисяч ліжок.

В лікарнях є кваліфікований медперсонал та всі умови для лікування Covid-19. «Ми маємо розгорнути ті ліжка, які під керівництвом профільних лікарень з кваліфікованими лікарями. Ключове наразі — лікарі, а не ліжка. Розгортати додаткові ліжка для хворих в Палаці Спорту, ВДНГ з коронавірусом немає потреби, оскільки в профільних лікарнях києва ліжок нараховується близько 11 тисяч, де є кваліфікований персонал та всі умови для лікування Covid-19», — зауважив Кличко.

Мер Києва відповідає на запитання телеканалу Київ

Мер Віталій Кличко в прямому ефірі відповідає на запитання телеканалу Київ:- Як місто збирається зупиняти негативну тенденцію із захворюваністю на коронавірус?- Якщо Київ потрапить до "червоної зони", чи буде оголошено другий локдаун у місті? – Як місторятуватиме наш локальний бізнес, якщо буде другий локдаун?- Якщо Кабмін знов запровадить закриття метро, чи буде впроваджено варіант зупинки, чи обмеження, роботи громадського транспорту?- Чи може Київ гарантувати безпеку виборцям у місті? – Чи сядуть школярі за парти після канікул?#Кличко #ПрямийЕфір #Київ #online #ТелеканалКиїв

Опубліковано Телеканал Київ Пʼятниця, 23 жовтня 2020 р.

Нагадаємо, станом на сьогодні, 23 жовтня, у столичних лікарнях від коронавірусу лікують уже 1705 хворих.

Фото: unsplash