В кількох резиденціях виявили значні пошкодження майна. Ще кілька чиновників будуть судитися за право подальшого проживання.

На деяких колишніх мешканців державних дач дирекція будинку відпочинку «Конча-Заспа» Державного управління справами написала заяви в поліцію. Адже після себе вони залишили пошкоджене майно, повідомляє «Сьогодні».

Зокрема, довелося заявляти в поліцію через «завдані збитки у великому розмірі» на Василя Бурбу — колишнього начальника Головного управління розвідки Міноборони 2016-2020 років.

Оренда його будинку площею 500 квадратів, за даними видання, вартує приблизно 250 тисяч гривень на місяць. Крім того, Бурба нібито вклав ще й 7 мільйонів в облагородження цієї території. Але після виїзду з будинку він нібито залишив у ньому погром.

«Пошкоджені басейн, пошкоджені труби, пошкоджена система відеонагляду, пошкоджена система телебачення та інтернету, пошкоджений гараж, відвалена плитка, батареї також пошкоджені», – розповіла в. о. заступника директора будинку відпочинку Анна Онофрійчук.

Ще одну заяву в поліцію подали на Олександра Литвинова — суддю Конституційного Суду. В номері в Конча-Заспі проживав його син і начебто залишив по собі зірвані шпалери та потрощену плитку, загалом – на 320 тисяч гривень.

Номер, в якому проживав син судді Литвинова
Номер, в якому проживав син судді Литвинова

«Ви бачите, розбиті стіни, ось плитка. Плитка і деякі елементи декору так само були демонтовані. Коли номер здається в користування, він здається в нормальному стані», – каже директор будинку відпочинку Олександр Гурін.

Литвинов-молодший ігнорує претензії дирекції будинку відпочинку. В сусідньому номері живе його мати, яка нібито підтвердила журналістам, що платити ніхто не збирається.

«Мій син здав номер, його випустили, що було зроблено вами після того, як він виїхав з номера, – я не знаю», – заявила Лариса Литвинова.

Ще 8 чиновників будуть судитися за право проживання в маєтках у Конча-Заспі.

Після того як деякі з дач в Кончі-Заспи звільняться, тут начебто планують робити різні соціальні проекти. Зауважимо, що в одній з дач проживає в тому числі і президент Володимир Зеленський, хоча ще до свого президентства він обіцяв віддати держрезиденції «дітям під табори».

Фото: Фейсбук