Декілька років тому політик осоромився низкою заяв щодо участі рф в війні на Сході України.

Один з приватних будинків у Дарницькому районі Києва, в який в ніч на 28 березня потрапили уламки російської ракети, збитої силами української ППО, виявися власністю колишнього прем’єр-міністра України Вітольда Фокіна. Про це повідомляють “Схеми”.

Цю інформацію сам Фокін підтвердив в коментарі журналістам.

«Так, постраждав мій будинок. Це прикро ще й тому, що я зараз у Молдові в гостях у свого друга. І збирався їхати додому, а виявилося, що немає куди їхати, бо розтрощило вікна, двері. Тому поки що умовно плівкою не покриють, повернутися не можу», – додав Фокін.

«Я переконаний, що ми його відбудуємо. Там не такі великі пошкодження. Тепер ми десь тиждень будемо готувати його, щоб я повернувся додому. Все це не можна порівнювати з тим, що робиться зараз з нашими іншими містами. Маріуполь – це місто моєї мами. І коли я дивлюся на це, то стримати сльози неможливо», – зазначив колишній прем’єр.

Видання повідомляє, що від уламків ракети постраждало ще кілька будинків – там повибивало шибки, посікло фасади. Також постраждали автомобілі й домашні тварини. Обійшлося без людських жертв.

Фокін свого часу обіймав посаду заступника голови української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу і осоромився низкою заяв, у тому числі, про відсутність доказів причетності росії до війни на Донбасі.

Фото: Фейсбук