Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що вибухи пролунали в Дніпровському та Голосіївському районах столиці, на нежитлову територію, впали обломки ракети. Постраждалих немає.

Київська військова адміністрація заявила, що зараз відбувається ракетна атака на столицю. О 9:30 в Києві почалася друга серія вибухів. після чого в місті оголосили повітряну тривогу.

На місце події виїхали всі екстрені служби.

Близько 6-ї ранку в Києві чулося кілька вибухів, однак повітряної тривоги не було. Заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександр Павлюк запевнив, що ці вибухи не повʼязані з військовими діями чи загрозою з повітря, також не йдеться про прорив кордону чи наступ з півночі.

Пізніше голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба пояснив, що вранішні вибухи — це загоряння на одному з об’єктів критичної інфраструктури. На місці працюють відповідні служби. Попередньо, без постраждалих.

Також за повідомлянням КМВА у Києві є влучання в об’єкт інфраструктури. На місці вже працюють всі необхідні служби”. Попередньо — без постраждалих.

Фото: Відкриті джерела