Таким чином, учасники мітингують проти політики ізоляції і ненадання мешканцям ОРДЛО "адекватної медичної допомоги під час пандемії" коронавірусу.

Про це повідомляє Телеграм-канал Pavlovsky News.

До дипустанови принесли мішок, який символізує тіло померлого від коронавірусу. Учасники акції повісили на паркані фотографії із зображенням заповнених медичних мішків і підписом, що це померлі в дворі лікарні в Донецьку. Також протестувальники тримають плакати “Росія вбиває”.

Протестувальники заявляють, що на окупованих частинах Донецької та Луганської областей пандемія COVID-19 набрала катастрофічних масштабів на тлі критичної нестачі вакцин, медикаментів і навіть засобів дезінфекції.

За словами учасників акції, Росія не тільки не намагається допомогти жителям ОРДЛО, а й відбирає у них чи не єдину можливість врятуватися, заблокувавши їм можливість виїхати на безпечні території України для вакцинації і лікування.

До слова, самих протестувальників на акцію прийшло небагато, зато на фото і відео видно багатьох представників ЗМІ.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що жителі ОРДЛО і окупованого Криму, яких щепили російською вакциною “Супутник V”, можуть повторно вакцинуватися визнаними у світі препаратами.

Фото: Telegram