Квитки на концерт російського репера, який раніше підтримав анексію Криму, розігрували на Instagram-сторінці університету культури Михайла Поплавського.

Про свій страх їхати в Україну Моргенгтерн розповів під час прямого ефіру на своїй сторінці в Instagram, повідомляє телеканал “Київ”.

Зараз ми узагалі не поїдемо, бо там починаються якісь штуки прикольні… І, схоже, знову будуть переноситися концерти, тому що більша частина артистів уже все перенесли. Особливо після історії з Одесою. Мені страшно банально, я не буду брехати. Мені страшно їхати“, – поділився він зі своїми фанатами.

Ззаначимо, Алішер Валєєв торік 7 грудня провів в Одесі концерт у дні, коли в місті була оголошена жалоба за жертвами пожежі в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу сталася пожежа. Тоді загинуло 12 людей, 30 постраждали. Моргенштерн, дізнавшись про цей факт, зі сцени клубу, в якому проводився концерт, заявив, що йому байдуже на жалобу.

Крім того, Моргенштерн є палким прихильником російського президента Володимира Путіна і в усіх останніх інтерв’ю називає його “красавчиком”. Анексію українського Криму Моргенштерн підтримує, а скандал з Apple, який ідентифікує Крим як російську територію в iPhone громадян Росії, він постійно висміює.

Не зважаючи на ці факти, нещодавно кафедра міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв (КНУКіМ, де ректором є Михайло Поплавський) влаштувала для своїх студентів розіграш квитків на концерт російського репера Моргенштерна, який був запланований на 3 червня у Києві.  Пост-розіграш з’явився на офіційній Instagram-сторінці кафедри. Метою розіграшу було залучити якомога більше лояльних студентів-передплатників. Проте більшість коментарів під публікацією виявилися осудливими.

Зокрема, у коментарях під постом висловилися, що Моргенштерн “росіянин, який підтримує окупацію Криму і сміявся з жалоби в Одесі”. Чимало людей зауважили, що національний університет не повинен був влаштовувати такий розіграш, оскільки такий крок можуть розцінити як підтримку агресії Росії щодо України.

Зазначимо, на сайті організатора концертного туру Моргенштерна – сервісу Kontramarka – наразі не закрито продаж квитків на виступи російського репера в трьох українських містах.

Додамо, що після шквалу критики щодо концерту Служба безпеки України заявила, що поки не бачить підстав для заборони в’їзду в Україну російському реперу Моргенштерну. Силовики зазначили, що перевірку щодо Валєєва провели весною цього року. Крім того, її можуть провести знову.

Фото: Фейсбук, скріншоти