Співак симпатизує Путіну та виправдовує анексію Криму.

Російського реп-виконавця Моргенштерна внесли до списку людей, що загрожують національній безпеці України. Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури і інформаційної політики.

Відповідний наказ МКІП ухвалило 28 квітня, після отримання листа з СБУ.

«22 квітня 2021 року до Міністерства культури та інформаційної політики надійшов лист Служби безпеки України щодо включення до Переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці, Валєєва Алішера Тагіровича» — йдеться у повдіомленні.

Як ми повідомляли, Валєєв-Моргенштерн планував концерт у київському Палаці Спорту 3 червня цього року, а пізніше також у Харкові та Запоріжжі. Кілька тижнів тому він заявив, що в Україну йому «страшно їхати» після «історії з Одесою».

Торік 7 грудня Моргенштерн провів в Одесі концерт у дні, коли в місті була оголошена жалоба за жертвами пожежі в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу сталася пожежа, в якій загинули 12 людей. Моргенштерн, дізнавшись про цей факт, зі сцени заявив, що йому байдуже на жалобу, чим викликав критику в соцмережах.

Крім того, у своїх інтерв’ю він називав президента країни-агресорки Путіна «красавчиком» та висміював те, що захід не визнає окупацію Криму РФ.

Як ми повідомляли, влітку у Києві відбудеться фестиваль єврейської культури «Київ Клезмер Фест» 2021.

Фото: Фейсбук