Активісти закликають великі мережі магазинів техніки припинити співпрацю з брендом.

Російський бренд електротехніки Polaris у Києві вкладає в упаковки своєї продукції флаєри на отримання знижок в російській валюті — рублях. Про це повідомляє у Facebook громадська організація «Відсіч».

Активісти закликають великих українських ритейлерів припинити співпрацю з Polaris.

«Polaris вкладає ось такі флаєрки до упаковок з виробами, які призначені для збуту в Україні. Нагадуємо нешановному бренду, що Україна, включно з Кримом, – не росія, тож і національною валютою тут є українська гривня, а не якісь рублі» — йдеться у повідомленні.

Також вони переконують, що російські компанії в принципі не потрібно пускати на український ринок.

«Для росіян бізнес, як і мистецтво, спорт тощо, ніколи не буває «поза політикою». Вони завжди, тим чи іншим чином, де б вони не діяли, просувають русскій мір, тобто російську культуру, символи, інформаційну повістку. Таким чином держава-агресор разом зі своїми компаніями, підприємцями, громадянами продовжує займатися русифікацією та культурною асиміляцією у країні яку, намагається знищити військовою силою вже понад 7 років, а українські мережі досі торгують товарами родом з наросії» — зазначають у «Відсічі».

Зауважимо: Polaris — російська торгова марка, під якою випускається дрібна побутова техніка (хоча на флаєрах є напис Controlled by swiss company). Продукція цього бренду виготовляється в Китаї та Білорусі.

Як ми писали, офіційний імпортер JBL в Україні показав карту без Криму та Донбасу.

Фото: Фейсбук