Раніше співак виправдовував окупацію Криму Росією.

Російський репер Баста (справжнє ім’я Василь Вакуленко) приїхав до Києва попри те, що раніше неодноразовов висловлювався на підтримку окупації Кримського півострова, а також відвідував його через територію РФ. Відео Басти у столиці України показав блогер Сергій Стерненко.

За словами Стерненка, репер начебто випадково поспілкувався з двома чоловіками, які вирішили нагадати Вакуленку про його позицію щодо Криму. Один з них підійшов до дверей ресторану МОССО на Хрещатику, який відвідав співак, і вигукнув у його бік:

«Хочу нагадати вам, що Крим — український! Крим український, зрозумів?».

У цей час до Вакуленка підбігли кілька невідомих, яких Стерненко називає охоронцями Басти, і почали заважати знімати все на камеру; працівники ресторану демонстративно зачинили двері перед чоловіком. Також Стерненко каже, що спілкувався ще з одним чоловіком, який знімав цей інцидент на камеру, але до нього підійшли ті ж самі охоронці і начебто змусили видалити ролик з телефону. Зі слів Стерненка виходить, що обоє чоловіків знімали Басту випадково, і так само «випадково» потім поспілкувалися з блогером.

Нагадаємо, у 2015 році Баста порушив встановлений порядок перетину державного кордону України під час поїздки в окупований Крим та давав концерти. Улітку 2017 року співак планував концерти в Одесі й Києві, проти чого протестували громадські активісти. Попри скасування концерту в Одесі, він зміг виступити в Києві. У 2017 році Вакуленку заборонили в’їзд в Україну, але торік у вересні Служба безпеки скасувала заборону.

Як ми повідомляли, російський репер Моргенштерн, що збирався в Україну з гастролями, потрапив у чорний список Мінкульту.

Фото: скріншот