Через дії агресора місто зазнає величезних втрат, які вимірюються вже мільярдами гривень.

Про це в ефірі телемарафону “єдиних новин” розповів столичний міський голова Віталій Кличко.

Ми бачимо, наскільки зруйнована інфраструктура, ми бачимо, що економіка не працює, ми бачимо що скільки людей залишили свої домівки і зараз переїхали до інших регіонів. Чітких цифр немає, але це вже мільярди доларів однозначно. Зупинилися взагалі нормальна діяльність, нормальне життя столиці та нормальне життя людей. Це пов’язано виключно з агресією орків, які намагаються захопити столицю”, – заявив мер Києва.

Разом з тим, у місті працює вся кумунальна інфраструктура.

Усі ключові напрямки життєзабезпечення міста об’єкти критичної інфраструктури столиці працюють. Надаємо людям послуги тепло- та водопостачання, газопостачання. Є світло. Громадський транспорт в обмеженому режимі, але працює. Також ми продовжуємо надавати допомогу всім, хто її потребує. Для цього був створений Гуманітарний штаб міста. І ми вже відпрацювали алгоритм дій, який дозволяє оперативно реагувати на потреби людей”, – наголосив Віталій Кличко.

Він також закликав киян без нагальної потреби не залишати домівки та укриття.

Ми чуємо сирени, які закликають людей спуститися в бомбосховище, щоб бути в безпеці. Але, на жаль, кожного дня стають жертвами ракетних обстрілів мирні мешканці. Декілька днів тому і в Оболонський, Подільський, і Шевченківський, Дарницький район потрапили ракети. І ми бачимо, що кількість мирних мешканців, які гинуть при цих обстрілах, збільшується”, – сказав Кличко.

Фото: Фейсбук