Для виконання ролі «західного експерта» російські медіа не знайшли нікого кращого за американського екс-дипломата Дж. Майкла Спрінгмана, відомого американського друга путіна.

Про це повідомили у Центрі протидії дезінформації при РНБО.

У повідомленні зазначили, що російські медіа, використовуючи прокремлівських «західних експертів», поширюють інформацію про те, що «можуть пройти роки, перш ніж скандал з біолабораторіями та біозброєю США в Україні набере реальної сили».

Для виконання ролі «західного експерта» російські медіа не знайшли нікого кращого за американського екс-дипломата Дж. Майкла Спрінгмана, відомого американського друга путіна. Відомо, що чотири роки тому Спрінгман втрапив у скандал, коли опублікував образливу карикатуру про «друзів» США, в якій Україну порівняв з екскрементами

«Зміна риторики може свідчити про те, що росія не змогла вигадати докази того, що в біолабораторіях на території України розробляли зброю масового ураження», — пояснює центр.

Крім того, використання всесвітньовідомих скандальних друзів путіна у якості «західних експертів» може свідчити про те, що росія не має нових ресурсів для створення більш переконливої пропаганди.

Фото: Фейсбук