Одна з російських ракет, якими окупанти 10 жовтня атакували Київ, убила лікарку Охматдиту, яка їхала на роботу. На той час на вулиці перебували мирні жителі, а також багато цивільних автомобілів, в одному з них Оксана Леонтьєва поспішала рятувати людей.

Про загибель молодої лікарки повідомили її колеги у Facebook.

«Сьогодні  (10 жовтня – ред.) наш колектив втратив Оксану Леонтьєву. Ти була світлою людиною, подружкою, колегою, лікаркою, чудовою матір’ю, сестрою, донькою… Ти назавжди в нашому серці, хоча сьогодні нам його вирвало з грудей російська ракета, яка застала тебе в машині коли, ти їхала на роботу рятувати людей! Спочивай з миром, світла пам’ять! P.S. Ніколи не забудемо!», – написали колеги.

Вона спеціалізувалася на пересадці кісткового мозку, реконструктивно-пластичних операціях та корекції важких вроджених пороків розвитку дітей.

У загиблої залишився маленький син Григорій. Судячи з фото Оксани у Facebook, йому не більше 5 років.

Батька дитини не стало минулого року.

Нагадаємо, унаслідок обстрілу росіянами 10 жовтня загинули 8 осіб, серед них – 41-річний полковник поліції, начальник відділу департаменту Кіберполіції Юрій Заскока. Поліцейський у момент удару саме їхав бульваром Шевченка на роботу.

Фото: Фейсбук