Окупанти чекають вирішення війни через мирні переговори.

Про це повідомили у Службі безпеки України.

Як розповідає окупант у перехопленій СБУ розмові, коли вони приїхали в Україну, їх було 85, а залишилося 30. Сам він поки живий, але за пару тижнів війни 18-річний загарбник посивів.

Наразі всі окупанти, що вижили, сидять і чекають успішного завершення переговорів України та РФ. «Мама говорила, что в течение 2 недель они должны договориться», – розповів вояк.

Крім того, він спростував чутки про мільйонні преміальні учасникам війни, і не сподівається навіть на виплату щомісячних «розрахункових». Тож просить дівчину зайти в «Кабінет військовослужбовця» та перевірити «…. сколько они, пида..сы, заплатили» за лютий і березень.

Інший окупант каже, що більше не хоче воювати і ставть для себе єдине завдання – вижити.

«Я тебе по секрету скажу…мы хотели патронами 7.62, украинскими, короче, друг-другу ноги попрострелить и вернуться в госпиталь в Буденовск…» – ділиться з матір’ю рашист.

Він мріє втекти з поля бою, бо втрати лякають. «У нас 120 человек отправили обратно с бригады в госпиталь с ранениями… еще около 320 человек раненых и 350 человек – «200-й» груз», – каже військовий.

Також, орки стверджують, що їх командири тікають, а солдати без їжі, зброї, грошей і меддопомоги.

«…нас вообще кидануло наше руководство, оно отступило… у нас только вода есть… мы воды набрали…», – розповів батькам військовий.

Він розповідає про страшні бої, потрапляння в кільце, про відсутність медичної допомоги для поранених. «Можешь даже не подходить! Ты ходишь, так что иди бери автомат и снова иди в бой», – зазначив орк.

У СБУ зазначили, що окупанти в Україні втрачають віру в командирів, у свою армію та в керівництво РФ. Розуміють, що вони нікому не потрібні й кинуті напризволяще.

Фото: Фейсбук