Нова будівля включатиме акустичний концертний зал на 1800 глядачів та камерний зал на 450 місць.

Департамент містобудування та архітектури Київської міськадміністрації дозволив корпорації Roshen побудувати концертний хол на місці Палацу культури ім. Сергія Корольова. Про це пише Суспільне.Культура із посиланням на документ департаменту.

У вересні 2020 року Roshen викупив будинок палацу культури. У травні 2021 року провів конкурс на проєкт концерт-холу, де перемогла робота The Grand Stave норвезького архітектурного бюро Snohetta.

Нова будівля включатиме акустичний концертний зал на 1800 глядачів та камерний зал на 450 місць.

Палац ім. Корольова побудовано у 1984 році за проєктом архітектора Валентина Єжова, який на той час обіймав посаду головного архітектора Києва.

Будівля має вишукану сучасну архітектуру та прикрашена рідкісним натуральним каменем – червоним вірменським вулканічним туфом.

Відкриття Roshen Concert Hall заплановане на осінь 2025 року.

До слова, рік тому спільнота Ukrainian Modernism, яка є каталогом української модерністської архітектури, критикувала наміри Roshen.

“Концертний зал буде створений як нова архітектурна пам’ятка”, – повідомляє корпорація і обіцяє скоро представити проєкт. А навіщо створювати нову пам’ятку, руйнуючи вже існуючу?”, – написали вони у Фейсбуці.

Нагадаємо, що деякі столичні землезахисники виступають категорично проти нового будівництва на місці будинку культури Корольова, який називають «унікальною модерністською будівлею», а представники Roshen начебто «не надали жодних гарантій, що автентична архітектура Палацу буде збережена».

Фото: facebook