Тут планують обладнати «концертну залу світового рівня».

Кондитерська корпорація Roshen придбала будинок культури імені Корольова, що на масиві Відрадний. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Будівля знаходиться на вулиці Миколи Василенка 15-а, тепер в ній планують зробити концертий зал на 1200 місць. Загальна площа об’єкту — майже 6 тисяч квадратних метрів, вартість склала більше 66 мільйонів гривень. Придбаний він був через електронний аукціон SETAM.

Представники Roshen заявили, що «Києву гостро необхідний сучасний концертний зал» і пообіцяли найближчим часом презентувати проект модернізації будівлі.

«Планується, що концертний зал буде створений як нова архітектурна пам’ятка та зможе стати визначною пам’яткою не тільки національного, а й міжнародного значення» — йдеться в релізі компанії.

Палац культури імені Сергія Корольова збудований у 1984 році, він знаходиться у парковій зоні неподалік станції метро «Берестейська». Існуючий зал нараховує близько 900 місць. Раніше тут виступали художні колективи, проводилися семінари, виставки та інші масові заходи.