Родина відомого проросійського політика Олександра Ржавського підтвердила, що його вбив російський окупант.

Офіційна заява сім’ї Ржавського викладена на його сторінці у Facebook.

Ржавський був убитий російськими окупантами на очах у його дружини та сестри 27 березня 2022 року. Це сталося на подвір’ї політика у місті Буча.

“Сп’янілий від власної безкарності «руський» вояк обірвав життя близької нам людини, яка все життя намагалася оберегти нас від усіляких лих”, – йдеться у заяві.

Рідні політика наголосили, що за життя “він намагався бути максимально корисним для своєї України, яку любив безмежно” і “не міг собі уявити, що ворожий чобіт розтинатиме українську землю”. 

“Багатьом його позиція не подобалась і ми з розумінням та повагою ставимося до цього, тому що можливість вільно висловлювати свою думку в нашій країні є однією з тих цінностей, за яку проливають кров українські бійці”, – заявили вони. 

Як ми писали, Ржавський, який встиг побувати нардепом і навіть балотувався у президенти на виборах 2004 року, ніколи не приховував проросійських поглядів.

Він заперечував ймовірність вторгнення РФ в Україну і ще в середині лютого заявляв, що росіяни – гуманний народ, що вони “не поводилися як фашисти в анексованому Криму” – отже, вони не нападуть на Україну і тим більше не вчинятимуть звірячих злочинів проти мирного населення.

Фото: Фейсбук