Чоловік Ірини Шамоти залишився з двома дітьми і без роботи.

Про необхідність допомогти фінансово родині Ірини Шамоти – померлої вчительки київської школи – повідомили у ТСН.

Ірина Шамота викладала англійську мову в спеціалізованій школі №155 у Києві. Під час декретної відпустки вона дізналась, що захворіла коронавірусом. Через 11 днів після пологів жінка померла внаслідок ускладнень від інфекції.

Її поховали 29 жовтня у селищі Чабани Київської області. Чоловік – Юрій Шамота – весь час перебував поряд із хворою дружиною. Тепер у нього на руках двоє дітей: донька Софія, яка вчиться у третьому класі, та новонароджений син.

Юрій Шамота, похоронивши дружину, залишився без роботи. Тож поки він опікується донькою Софійкою, а новонародженого малюка доглядають тітка та бабуся хлопчика.

Журналістка і телеведуча Марічка Падалко, діти якої вчились у Ірини Шамоти, раніше публікувала банківську картку Юрія Шамоти (5354 3210 1991 5272 – Укрсіббанк). проте банківська система не витримала і почала видавати помилку.

Тож у чоловіка померлої вчительки з’явилась ще одна картка, на яку кожен небайдужий може переслати кошти, аби підтримати молоду родину: 5457082272624326 (ПриватБанк).

Фото: Фейсбук