Журналісти розшукали жінку з Ірпеня, фото якої потрапило на обкладинку ТІМЕ - одного з найвпливовіших видань у США та світі. Сім’я Павлюків з Ірпеня: мама Юля, тато Олег та шестимісячна доня Емма, нині вже у Рівному.

Про це пише ТСН.

Родина прийняла рішення авкуюватися, коли місто почали обстрілювати “Градами” з боку Гостомеля.

На околицю Ірпеня, згадують, йшли пішки. Коли росіяни почали стріляти з боку Стоянки, родина змушена була ховатися. Потім батько рухався навприсядки, щоб переконатися, що з дружиною і донечкою усе гаразд. А їм в цей час вже допомагали бійці ЗСУ. 

«Вони підтримували, забирали, нам допомогли із сумками, це нереально, якщо чесно», – пригадує жінка.

 Цей момент і є на фото. 

«Вона просто почала дуже плакати, вона певно відчувала те, що відчувала я. І він взяв її на ручки, і просто почав її заспокоювати», – розказала Юля, про бійця, який взяв на руки дитину.

 Те, що цей момент  потрапив на обкладинку «ТІМЕ» Юлю приголомшило. Дізналася про це від друзів. 

Заголовок «Агонія України» її трохи збентежив, але дівчина певна, підпис перебільшили навмисно. «Вони цим словом хотіли привернути більше уваги, ну як завжди, обкладинки роблять такими кричащими», – каже вона.

Юля сподівається, що люди побачивши це фото усвідомлять, який жах приносять в Україну росіяни.  І ще – дуже сподівається на зустріч із захисником, який так заспокоював маленьку Емму. Хоче знати, хто він і звідки.

 А ще родина дякує усім, хто допомагає їм у Рівному. Безкоштовно прихистив та допомагає продуктами, та дитячими речами. Та все ж понад усе мріє про нашу перемогу. В тому, що вже скоро будуть гуляти рідними вулицями та жити у своїй квартирі, вірять. Бо впевнені в українських збройних силах.

Фото: Скріншот