Перед ДТП водія ніби-то підрізало інше авто, саме тому він різко загальмував.

Інцидент відбувся 18 листопада: маршрутка з Нивок рушила о 15:00-15:50. Перед зупинкою “Парк Пушкіна”, водій різко загальмував, внаслідок чого пасажирка впала через всю маршрутку на стійку, де водій розраховує людей за проїзд. Від удару жінка знепритомніла.

Kyiv Media

Водій автобусу зупинив транспорт та почав приводити жінку до тями. Коли жінка попросила води та почала скаржитися на самопочуття, водій висадив її з транспорту. На вулиці жінці стало зле, швидку довелося викликати за допомогою перехожих.

У лікарні виявилось, що жінка була на межі життя.

Kyiv Media

“Вона потрапила до лікарні з закритою черепно-мозковою травмою, з розривом селезінки і в неї викачали під час операції 2 літри крові”, – розповіла донька потерпілої Наталя в коментарі ТСН. 

Жінка зазначила, що буде вимагати, аби перевізник компенсував виплати на лікування. І юристи запевняють, що вона має на це право.

“Якщо є страховка, то страхова компанія повинна відшкодувати пасажиру ті збитки, які заподіяні внаслідок якогось ДТП або інших обставин, які сталися під час перевезення. Якщо страховки немає, то відповідальність буде нести перевізник. І він має компенсувати усю шкоду”, – зауважив юрист Михайло Ілляшев.

Kyiv Media

Проте компанія-перевізник маршрутки №575 на зв’язок не виходять. Біля їх офісу висить реклама компанії, але всередині розповідають, що компанія виїхала ще 2 роки тому.

На  маршруті водії від коментарів відмовляються. Кажуть, що про ДТП чули, і ніби-то водія підрізали перед тим, які він загальмував. Але стовідсотково нічого сказати не можуть.

Фото: Скріншоти