Лікаря підозрюють у неналежному виконанні своїх професійних обов'язків внаслідок несумлінного ставлення до них.

Про це повідомила Київська міська прокуратура.

Встановлено, що 6 серпня 2019 року жінку, яка перебувала на 41 тижні вагітності, госпіталізовано до приватної клініки. Лікар-акушер-гінеколог ухвалив рішення про проведення операції «Кесарів розтин». Проте лікар порушив техніку операції та допустив дефект, що призвело до післяопераційних ускладнень і як наслідок – видалення матки.

«Наразі лікарю-акушер-гінекологу повідомлено про підозру у неналежному виконанні своїх професійних обов’язків внаслідок несумлінного ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки для пацієнта у вигляді втрати органу та як наслідок втрати репродуктивної здатності (ч. 1 ст. 140 КК України)», – зазначили у прокуратурі

Санкція статті передбачає: позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 5 років, або ж виправні роботи до 2 років, або обмеження волі до 2 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Нагадаємо, нещодавно київські поліцейські допомогли хірургу доїхати в лікарню на термінову операцію. Медик поспішав до свого маленького 8-річного пацієнта та попросив поліцейських, котрі їхали повз, підвезти його.

Фото: Фейсбук