Сьогодні вони мають обрати голову облради.

Сьогодні, 27 листопада, на засіданні Київської обласної ради ледь не сталася бійка. Депутати спробували виштовхати з зали свого колегу, який начебто прийшов на роботу з COVID-19 — відео з засідання показала прес-секретар партії «За майбутнє» Галина Нагорна.

Під відео вона написала, що коронавірусом хворіє представник «Батьківщини» Руслан Браславський, який через це начебто навіть пропустив засідання у середу.

Також Нагорна нагадує, що на засіданні Київської облради сьогодні мали вибрати її голову, адже зробити це на попередньому засіданні депутати не змогли.

Інші присутні на засіданні повідомляють, що Руслан Браславський начебто відмовляється здавати тест на коронавірус.

Водночас, громадський рух ЧЕСНО повідомляє, що в результаті з зали засідань виштовхали іншого нардепа «Батьківщини» — Костантина Бондарєва, який спробував «відбити» однопартійця Браславського від колег.

«Картка Браславського була в системі і сигналізувала, що він зареєстрований. Народний депутат Бондарєв завів у приміщення Браславського. У правоохоронців вимагали, щоб Браславського вивели і зробил тест на ковід. Бондарєв кинувся захищати соратника і його забрали, а Браславського залишили», – розповіли виданню представники партії «За майбутнє».

Також вже є повідомлення про зародки перших коаліцій в облраді: за даними ЧЕСНО, «Слуга народу» утворила ситуативну коаліцію з «Батьківщиною» та ОПЗЖ, щоб обрати сьогодні необхідного голову Київоблради, протистоять їм ЄС та «За майбутнє». Станом на 15:25 вже були виготовлені бюлетені для голосування за нового голову.

Раніше СН виступила із заявою про скупку голосів в облраді.

Фото: чесно