Оксана Кушнір є громадянкою Кіпру.

У новий санкційний список Ради нацбезпеки та оборони потрапила компанія Klodius Investments Limited, яка належить громадянці Кіпру Оксані Кушнір, дружині президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра. Про це повідомляє Liga.Biz.

За даними держреєстру Мін’юсту, вказана компанія зареєстрована на Британських Віргінських Островах. Те, що нею володіє Оксана Кушнір, підтвердив її чоловік.

«Роботу і бізнес-справи ми ведемо окремо, у нас є шлюбний договір. Моя дружина дійсно є власницею вищевказаної компанії», – зазначив Ігор Кушнір.

Також підприємець додав, що його дружина буде оскаржувати це рішення РНБО в судах — нині вона готує позови про призупинення дії відповідного указу в частині, що стосується Klodius Investments Limited.

«Наскільки мені відомо, внесення компанії в санкційні списки є помилковим. Я не знаю причин, за якими це сталося», — повідомив Кушнір.

Також видання повідомляє, що за три дні до оприлюднення списку санкцій, 18 лютого, Klodius Investments Limited вийшла зі складу акціонерів кількох будівельних компаній, серед яких — ТОВ «Буд проект груп», яка начебто проектувала ЖК Great и ЖК Svitlo Park у Києві.

Як ми повідомляли, попри санкції РНБО мережа магазинів «Спортмастер» збирається продовжити працювати в Києві. Також обмеження були запроваджені проти Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко.

Тим часом «Київміськбуд» прийняв на баланс ще один ЖК «Укрбуду», але інший може втратити.

Фото: Фейсбук