Чиновник відвідав Київщину.

Головний прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан відвідав Бучу й Бородянку, щоб зафіксувати звірства російської окупаційної армії. Він заявив: складно гарантувати, що правосуддя переможе після війни, оскільки Росія відкликала свій підпис під статутом суду, пише CNN.

«Ми не можемо бути наївними. Ми маємо бути реалістами. Але все по порядку: зберіть докази, збережіть їх, проаналізуйте і зробіть висновки на основі того, що вони покажуть. І ці висновки будуть перевірені суддями» — сказав Хан.

Хан розповів, як цього тижня він відвідав Бучу та Бородянку.

«Україна — це місце злочину. Ми тут, тому що у нас є підстави вважати, що скоюються злочини, які підпадають під юрисдикцію МКС. Ми повинні розвіяти туман війни, щоб дістатись істини» — зазначив він.

Хан сказав, що, на його думку, місія з розслідування військових злочинів торкається не лише України, а й усього світу, і що «необхідно створити спільний фронт».

«Ми спостерігаємо злочини в різних частинах світу і говоримо ніколи більше. І ми бачимо як це відбувається це знову, знову та знову. Це має ганьбити нас. Думаю, це момент, який має всіх розбудити», – сказав Хан.

Фото: Фейсбук