Інспектори здійснили 516 перевірок, поліція - 573.

22 листопада на основі моніторингу дотримання карантинних вимог інспектори Держспоживслужби виявили 100 порушень. Про це повідомили у Держпродспоживслужбі Києва в Facebook.

Загалом інспектори 22 листопада перевірили 516 об’єктів.

Зокрема, 3 заклади освіти, 120 закладів громадського харчування, 107 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 210 – непродовольчими товарами, агропродовольчий ринок, 4 торговельно-розважальні центри, заклад культури, 21 аптеку/оптику, 22 салони краси, 2 спортклуби, 3 готелі та 23 заклади побутового обслуговування населення.

За результатами моніторингу загалом зафіксували 100 порушень.

Крім того, за час перевірки 22 листопада правоохоронці провели 573 перевірки: у громадському транспорті – 194 та 379 – на об’єктах господарської діяльності. Перевірка показала, що не усі кияни дотримуються карантинних правил.

Так, через відсутність ковід-документації у транспорті було складено 2 протоколи, на об’єктах господарювання – 5.

За недотримання маскового режиму у транспорті правоохоронці винесли 156 постанов.

Нагадаємо, що з 1 листопада у транспорт та заклади харчування пускають лише вакцинованих або за наявності ПЛР-тесту чи довідки про те, що людина нещодавно перенесла хворобу. У разі відсутності необхідних документів у громадян правоохоронці складають адмінпротоколи про порушення правил карантину, які потім направляються до суду для ухвалення рішення. Передбачений КУпАПом штраф – від 17 до 34 тисяч гривень. Розмір штрафу визначає суд.

Фото: unsplash