В поліції та Держпродспоживслужбі кажуть, що не несуть відповідальності.

Мешканці київського Подолу скаржаться на музику в закладі швидкого харчування «Чік Чірік», що на Контрактовій площі, 2/1. Про це йшлося в сюжеті «Сніданку з 1+1».

Люди кажуть, що через гучний шум не можуть спати, а поліція їхні скарги ігнорує. Один з місцевих активістів за допомогою додатку для вимірювання шумів встановив, що вечорами гучність музики біля закладу перевищує 100 децибелів.

«Там понад 100 децибелів, тобто це умовно як гелікоптер злітає, або як бензопила», — зазначає він.

Інші мешканці кажуть, що неоднорахово скаржилися на заклад, але безрезультатно.

«Дивує відсутність будь-якої реакції районної влади, міської влади, їхня бездіяльність. Я особисто подавав заяву. Тому що намагався спілкуватися зі співробітниками о пів на третю ночі, аншлаг такий стояв, а люди відповідають «нам керівництво сказало до чотирьох грати і все», — каже один з мешканців.

«Ввечері тиша настає. І у цій тиші оце волання просто… Усі звернення наші поки що марні. І жодної реакції ми не отримали. Так і спимо з цією музикою», – скаржиться одна з жінок, що живе по сусідству.

Представниця закладу спілкуватися з журналістами відмовилася

Адміністрація закладу «Чік Чірік» спілкуватися з журналістами відмовилася зі словами «Ми не даємо інтерв’ю».

Юристи наполягають, що контролювати рівень шуму в публічних місцях може і Нацполіція, і Держпродспоживслужба. Однак в останній на журналістський запит відповіли, що відповідальності не несуть. А в поліції у відповіді на офіційний запит зазначили, що коментувати цю ситуацію не готові.

Нагадаємо, в Мін’юсті раніше розповідали, як правильно боротися з «гучними» сусідами.

Фото: скріншот