Рідним та близьким захисників Маріуполя не дали провести мирний мітинг в центрі Києва, пославшись на закон про воєнний стан.

Про це повідомило видання “Українська правда”.

Так, рідні українських захисників у четвер, 5 травня, планували провести мирний мітинг на підтримку бійців, які боронять Маріуполь на заводу “Азовсталь”. Напередодні вони звернулися до правоохоронців, однак не отримали дозволу на проведення акції, тому скасували її.

За словами однієї з організаторок заходу, ймовірно на акцію у центр столиці вийшли  ті, хто не бачив інформації про скасування. Частина з них була затримана. Після бесіди з правоохоронцями їх відпустили.

Як повідомили правоохоронці у коментарі “Українській правді”, усіх, кого вони затримали відпустили після бесіди. “Згідно із законодавством про воєнний стан масові зібрання – заборонені. Нинішня акція, за даними правоохоронців, не була санкціонованою”, – пояснили правоохоронці.

На місці працювала поліція діалогу і роз’яснювала громадянам чинне законодавство. У поліції зазначають, що в громадян чоловічої статі перевірялись документи. Декого військові комісари, також присутні на місці, могли “запросити для опитування”.

Крім того, рідні українських бійців повідомляють, що у соцмережах, зокрема Instagram блокуються сторінки на підтримку захисників Маріуполя. За словами рідних, усі пости із згадками про Маріуполь та полк “Азов” почали зникати.

Фото: Фейсбук