Батьки операторки Галини Гатчінс з України вимагають покарати винних у смерті їхньої доньки. Наразі вони намагаються потрапити до США.

Приятель загиблої операторки з Києва розповів, що її рідних переповнює смуток. Водночас вони мають багато запитань та вимагають відповідей, пише таблоїд The Sun.

Близькі Гатчінс не розуміють, як на знімальному майданчику міг трапитися такий моторошний інцидент. Адже мали бути вжиті заходи безпеки, які б унеможливили трагедію. Батьки намагаються оформити усі необхідні документи, аби вилетіти у США.

“Сім’я сумує, але вони запитують й хочуть відповідей. Якщо хтось помилився, доведеться заплатити”, – пояснив друг операторки.

За словами друзів українки, її батько Анатолія та мати Ольга “не в собі від горя”. Про трагедію, яка сталася під час зйомок “Іржі” вони дізналися від свого зятя Метью. Він перебуває у США з їхнім з Галиною 8-річним сином.

Низка відомих акторів та режисерів відреагували на загибель операторки, родом з України. Усі описують її як неймовірно талановиту жінку, якій пророкували успішну кар’єру в кінематографі.

Режисер Джеймс Ганн, коментуючи трагедію, розповів, що фактично його найбільший страх став реальністю. Він завжди переживає та молиться, аби такої трагедії не трапилося під час його змойок.

Фото: Фейсбук