Договір оренди будівлі Річкового вокзалу площею 7,7 тис. кв. м підписаний на 10 років.

Про це повідомив директор Colliers Ukraine Олександр Носаченко, передає “Інтерфакс-Україна“.

Договір оренди будівлі Річкового вокзалу в столиці на 10 років. Документ підписували команда Colliers Ukraine та “Американ Юніверсіті Київ”.

В університеті світового рівня” Американ Юніверсіті Київ “планується одночасне навчання 2-3 тис. студентів“, – повідомив Носаченко.

Очікується, що після реставрації Річкового вокзалу вже в наступному навчальному році університет прийме перших студентів. Інформація про рестарацію вокзалу стала відома наприкінці серпня.

Новий вищий навчальний заклад “Американ Юніверсіті Київ” було презентовано влітку 2021 року. Воно буде надавати освітні послуги в партнерстві з державним Університетом штату Аризона (ASU), що займає перше місце з інновацій серед університетів США.

До реалізації проекту АЮК залучили низку інвесторів – як з американської, так і з української сторони. Американських інвесторів на презентації вузу представляв Курт Волкер.

Побудований в Києві в 1961 році Річковий вокзал (розташований за адресою Поштова площа, 3) – пам’ятник містобудування та архітектури, монументального мистецтва.

Фото: Вікіпедія