Ігор Баленко є депутатом Київради від партії «Європейська солідарність». В Сухолуччі йому належить кілька ділянок землі.

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) та компанія «7 днів», яка стала переможцем публічного конкурсу з відбору управителя, підписали договір управління майном готельно-ресторанного комплексу «Сухолуччя». Про це повідомляє прес-служба АРМА.

Управитель зможе розпочати комерційне використання активу шляхом втілення запропонованої ним програми управління.

Керівник АРМА Віталій Сигидин повідомив, що, згідно з програмою управління, очікуваний щомісячний дохід компанії від користування активом складає 1,16 млн грн, прогнозований дохід державного бюджету – понад 200 тис грн. Крім того, компанія планує витрачати на збереження і покращення комплексу майже 800 тис грн в місяць.

«У планах майбутнього управителя – створення на території комплексу гостьових зон для відпочинку та сімейних розваг, спорудження сезонного басейну, облаштування готельних номерів, організація двох закладів харчування. Якщо плани вдасться реалізувати, це буде черговий приклад того, як знакові корупційні активи стають на службу суспільним інтересам» – розповів т.в.о. голови АРМА.

Як ми повідомляли, АРМА оголосило про початок конкурсного відбору управителя для «Сухолуччя» в січні цього року. В лютому було обрано переможця, яким стало ТОВ «7 днів» – власник національної мережі готельно-ресторанних комплексів, які працюють, зокрема, в Кам’янці-Подільському, Запоріжжі та Трускавці.

За даними з відкритих джерел, бенефіціаром ТОВ «7 днів» є депутат Київради Ігор Баленко (фракція «Європейська солідарність»), який також є власником мережі супермаркетів «Фуршет», справа про банкрутство яких розглядається в суді і які купує інша мережа супермаркетів «Сільпо».

Згідно з декларацією Баленка за 2019 рік, йому належить приватний житловий комплекс в Сухолуччі, тут же його дружині (співачка Асія Ахат) належать кілька земельних ділянок загальною площею близько 2 гектарів. Також раніше ми повідомляли, що Баленко отримав 21 га землі біля Десенки, де збирається будувати ТРЦ і готель.

Резиденція «Сухолуччя» має площу у 30 тисяч гектар, ще з радянських часів тут відпочивала та полювала партійна номенклатура. У 2004 році територія перейшла у користування оточення Віктора Януковича, який обіймав на той момент посаду прем’єр-міністра України.

Як ми повідомляли, прокуратура повернула місту землю на Трухановому острові вартістю понад 25 млн гривень.

Фото: Фейсбук