Раніше Степан Черновецький намагався придбати акції «Укрбуду».

Степан Черновецький, син колишнього міського голови Києва Леоніда Черновецького, бере участь у скандальній забудові ЖК «Поділ Град Вінтаж» в Києві. Про це у своєму Facebook пише блогер Сергій Наумович.

Він повідомляє, що 2 роки тому Черновецький-молодший уклав угоду про співпрацю з Сергієм Кучером — власником компанії Edelburg Development, яка займається зведенням ЖК «Поділ Град Вінтаж». На підтвердження своїх слів Наумович показав світлину документу, який сторони назвали «меморандумом».

Клан Черновецких до сих пор в киевской теме. Семья застраивает Киев новостроями на земле, которую 15 лет назад…

Опубліковано Sergey Naumovich Четвер, 15 жовтня 2020 р.

«Сторони мають намір спільно реалізувати проект будівництва об’єкту з метою отримання максимально можливого прибутку… сторони прийшли до рішення розподілити між собою прибуток від реалізації прибутку у співвідношенні Сторона1 50%/50% Сторона 2» — йдеться, зокрема в «меморандумі».

Наумович також повідомив, що рік тому суд зупинив будівництво ЖК «Поділ Град Вінтаж», але воно, попри все, триває, а активістів, які йому протистоять, «кошмарять».

«Одному з них навіть підпалили автомобіль» — пише Наумович.

Зауважимо: Степан Черновецький нещодавно намагався придбати 40% акцій компанії «Укрбуд» заарештованого Максима Микитася, але невдало. Сам Черновецький-молодший публічно говорить лише про інший свій бізнес — венчурні проекти Chernovetskyi Investment Group в галузі IT і високих технологій. У 2017-2019 роках законністю його статків цікавилися правоохоронці в Іспанії (Черновецького навіть арештовували), але адвокатам вдалося закрити справу.

Як ми вже писали, комплекс «Поділ Град Вінтаж» будує компанія Edelburg Development Сергія Кучера. Його пов’язують з арештованим директором «Укрбуду» Максимом Микитасем, а за часів Януковича Кучер був керівником столичного ДАБІ. Наумович же називає Кучера «людиною Комарницького». ЖК «Поділ Град Vintage» – це 11-поверховий 6-секційний будинок бізнес-класу на 258 квартир з підземним паркінгом.

Місцеві активісти збиралися судитися з Кучером через цей ЖК. Вони повідомляють, що його будівництво незаконне і проходить зі значною кількістю порушень, серед яких — відсутність ліцензій на будівельні роботи і продаж квартир.

Також сьогодні ми писали про те, що суд у Києві зобов’язав забудовника знести кілька поверхів ЖК «Еко Таун».

Фото: фейсбук