Міністр юстиції України Денис Малюська підписав наказ про скасування реєстрації цієї ГО.

Як повідомили  в UAnimals, скасовано реєстрацію  горезвісної громадської організації, засновником якої є живодер Олексій Святогор.

Сьогодні міністр юстиції України Денис Малюська підписав наказ про скасування реєстрації цієї ГО.

«Саме існування громадської організації з такою назвою було легалізацією жорстокості до тварин та злочинів проти них. А це суперечить не лише будь-яким уявленням про сучасне гуманне суспільство, а й Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», який забороняє пропаганду жорстокого поводження з тваринами», – додали активісти.

Зоозахисники  впевнені, що таке винятково жорстоке явище як догхантерство, має зникнути як з інформаційного поля, так і з нашого реального світу.

Нагадаємо, Олексія Святогора обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтю 300 Кримінального кодексу. Це виготовлення відеопродукції, що пропагує культ насильства і жорстокості з метою її розповсюдження.

Крім пропаганди жорстокого поводження з тваринами, зооспільнота звинувачує Олексія Святогора у вбивствах безпритульних звірів. Догхантер вважає, що саме їхнє фізичне винищення – це найкращий спосіб навести лад із міськими нічийними та домашніми тваринами.

14 вересня повинно було відбутися заключне засідання апеляційного суду по догхантеру Святогору. Однак його перенесли через хворобу судді.

Раніше Шевченківський райсуд Києва прокоментував своє рішення щодо Олексія Святогора. А в березні у Києві відбувся мітинг під Вищою радою правосуддя: люди вимагали притягти до відповідальності суддю, які виніс Святогору виправдальний вирок.

Фото: facebook