Підприємцю довелося скоротити бізнес через обмеження уряду.

Власник київського бару «Плітки» (в оригіналі — російською «Сплетни») Євген Васілі заявив про свій протест владі та особисто президенту Зеленському через карантин. Хоча лише минулого року чоловік намагався пройти до Верховної Ради за списком «Слуги Народу».

Тепер Васілі у своєму Facebook пише про те, що через введені обмеження його заклад змушений переїздити з бульвару Шевченка на меншу локацію. Також він звинувачує силовиків у тиску на бізнес.

«За останній тиждень до нас в бар двічі вривалися доблесні охоронці правопорядку на чолі з працівниками внутрішньої безпеки в повному обмундируванні з автоматами (аль-Капоне затримувало менше людей) і побачивши, що в залі в 23:00 сидить один столик (який вже розрахувався і ми чекаємо, коли люди підуть), все одно залишає протокол на 50 тисяч штрафу!» — написав він.

Щоб наочніше висловити своє обурення, Васілі до свого допису додав фото, на якому він, його дружина та судячи з усього неповнолітній син позують голими, прикриваючи інтимні місця.

«Це вчинки чинної влади, які багато про що говорять… Я хотів записати відеозвернення, але Юля (дружина, – ред.) сказала, що, знаючи мою емоційність, у якийсь момент я почну жестикулювати й усі побачать мій член… Якщо відверто, то я не проти показати свій член Володимиру Олександровичу та усій цій грьобаній шайці з Кабміну, але я утримаюся… Поки утримаюся» — написав підприємець.

Зауважимо, що допис Євгена Васілі у Facebook більше недоступний – його він зробив приватним для френдів через ЗМІ, які “хочуть сенсацій”.

Євген Васілі — бізнесмен з Краматорська, який після початку бойових дій на Сході переїхав до Києва та побудував ресторанний бізнес. У соцмережах досі можна знайти фото Васілі за 2019 рік, коли на парламентських виборах він йшов кандидатом від партії «Слуга Народу» по мажоритарному округу №48 у рідному для нього Краматорську.

Зауважимо, що тоді Васілі вибори програв конкуренту – самовисуванцю Максиму Єфімову. За Васілі проголосувало 15,61% виборців, а за його суперника – 54,88%.

«Від голосу кожного залежить – чи будемо ми жити в мирній і багатій країні або знову наступимо на ті ж граблі» — пафосно агітував тоді Васілі.

Нагадаємо, столичні бізнесмени зустріли карантин «вихідного дня» вкрай вороже.

Фото: фейсбук