Кілька днів тому в благоустрої району цю інформацію категорично заперечили.

На місце згорілого ресторану «Колиба» в Парку партизанської слави (Дарницький район) звозять нові будматеріали. Місцеві активісти наполягають, що заклад незаконно намагається відновити київський ресторатор, власник мережі Tarantino family Дмитро Федотенков, пише спільнота Дарниця Live.

Кілька днів тому в районному благоустрої та КП УЗН журналістам телеканалу «Київ» повідомили, що на місці ресторану триває демонтаж фундаменту, після якого земля мала перейти в користування громади.

Але на відео, яке опублікувала спільнота, один з будівельників підтверджує, що на цьому місці знову має бути ресторан.

Крім того, на фото з місця робіт помітно автомобіль з новою арматурою.

«… 12.01.2021р. на будмайданчик завозять будівельні матеріали для фундаменту і починають роботи без паспорта об’єкту і без жодного дозвільного документу, під байдуже споглядання балансоутримувача та районної влади» — йдеться в публікації.

За даними авторів допису, будівництво контролює відомий київський ресторатор Дмитро Федотенков (власник мережі ресторанів Tarantino family та, ймовірно, корпорації «Укрбуд»), який минулоріч отримав «Колибу» в оренду і перейменував її на Forrest cafe.

«3 червня 2020 р. Д. Федотенков без дозвільних документів починає роботи в парку і бетонує в ФЕМ (через це гине більше десятка сосен) велику територію навколо «Колиби» та встановлює додаткові об’єкти МАФ. За ціми фактами була порушена кримінальна справа, виписано купу приписів... 11 грудня 2020 року «Колиба» якимось дивним чином спалахує і вигорає вщент» — йдеться у повідомленні.

Також автори публікації посилаються на Повідомлення про початок будівельних робіт від ТОВ «Тур інвест» (яке здає в оренду «Колибу») до Департаменту державного контролю будівельно-архітектурної інспекції при КМДА. В ньому повідомляється про початок реконструкції нежитлових приміщень за адресою ресторану. Загальна площа «об’єкту реконструкції» — 287.6 м.кв, що перевищує площу згорілого закладу втричі.

В КП УЗН, благоустрої та райадміністрації Дарницького району цю інформацію поки не коментують.

Тим часом, суд визнав борг суднобудівного заводу Жеваго перед Нацбанком.

Фото: фейсбук