Раніше в ресторані заявили, що їм не важлива наявність масок у відвідувачів.

Заперечення того, що ресторан Nebos на Майдані у Києві отримав штраф, опублікувала співвласниця закладу Ірина Богданович.

Так, раніше голова парламентського комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький заявив, що ресторан Nebos отримав штраф за порушення карантинних обмежень:

“За результатом перевірки працівники поліції склали протокол про адміністративне правопорушення за частиною першою статті 43-3 Кодексу України про адміністративне правопорушення. Власнику закладу загрожує штраф від 17 тисяч гривень до 170 тисяч гривень. Остаточне рішення за суддями“, — заявив глава комітету.

Згодом свіввласниця закладу Ірина Богданович заперечила той факт, що штраф був оформлений. На своїй Instagram-сторінці вона розповіла, що перевіряючі залишили ресторан без оформленого адмінпротоколу. Також Богданович звинуватила правоохоронців у порушеннях:

До нас прийшла поліція і почала неправомірно поводити себе з нашими співробітниками. Усю зустріч ми записали, всю розмову. Протягом розмови виявилося, що поліція наша служить не громадянам. Сказали, що надійшов дзвінок від депутата зі “Свободи”, і вони прийшли через це. Протягом години наша юристка Людмила доводила, що порушуються права і все, що робить поліція, це неправомірно. В підсумку вони пішли без підписаного протоколу. Вони порушували права, ми не порушували“, – заявила Богданович.

У відео вона також повідомила, що заклад найближчим часом “не зможе приймати” відвідувачів. Богданович із сім’єю зараз в Туреччині, саме тому поліція нібито не змогла без власника оформити штраф. У планах рестораторки повернутися в Україну на тиждень раніше.

Раніше ресторан Nebos заявляв на своїх сторінках у соцмережах, що позиціонує себе як “місце вільних людей”.

Нам не важливо маєте ви маску чи ні, вакцинувалися чи ні — ми завжди відкриті для людей які беруть відповідальність за своє здоров‘я. Адже саме це право є у кожної вільної людини“, – йшлося в одному з дописів ресторану в Instagram.

Фото: Фейсбук, Інстаграм, скріншот